تبلیغات
میگ میگ . . .

میگ میگ . . .
اینجا آسمون ، همیشه خدا آبیه !!! و کایوت دنبال میگ میگ میدوئه!!! 
قالب وبلاگ

نام نرم افزار جالبی می باشد که با استفاده از آن می توانید همراه با عکسی که میگیری در نقطه مشخص بدنتان تاتویی نیز همراه با عکس ثبت نمایید . این نرم افزار جالب دارای 80 طرح تاتو می باشد که از دسته های مختلفی می باشد . این نرم افزار بصورت واقعی تاتو را روی بدنتان نشان می دهد . این نرم افزار جالب برای گوشی های آندروید ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید .

PersianMob.Net 


 

با استفاده از نرم افزار Fun Soft SMS & MMS Diary v1.83 می توانید به راحتی اس ام اس ها و ام ام اس های گوشی خود را نگاه کنید و بخوانید و بفرستید. این نرم افزار مانند گوشی آیفون و بعضی از گوشی های دیگر می تواند اس ام اس ها را بصورت پشت هم نمایش دهد. همچنین این نرم افزار می توانید از اس ام اس ها و ام ام اس های داخل گوشی فایل پشتیبانی نمایید و آن را به داخل کامپیوتر بریزید. این نرم افزار برای گوشی های سیمبیان 3 و سیمبیان آنا و بل قابل نصب می باشد. هم اکنون می توانید این نرم افزار را از پرشین موب دریافت نمایید .

PersianMob.Net 


 

در اینجا برای شما بازی بسیار جالب Vehicle Traffic Extreme 1.0.0 کنترل ترافیک را برای شما قرار داده ایم. شما در این بازی باید با استفاده از ماشین های پلیس و قطار ترافیک ماشین ها را کتنرل نمایید. شما باید از 3 حالت ایست، کم کردن سرعت و زیاد کردن سرعت برای ماشین ها استفاده نمایید. شما می توانید این وضعیت ها را با دست زدن به ماشین ها انجام دهید. این بازی زیبا برای گوشی های سیمبیان 3 ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید .

PersianMob.Net 


 

Jiikoo FMobi v3.02 نام یکی از بهترین نرم افزار هایی برای مدیریت فیس بوک شما ی باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید به طور کامل بر روی پروفایل فیس بوک خود مدیریت داشته باشید. و اشتراک گذاری نمایید و یا فایلی را آپلود نمایید . همچنین با استفاده از این نرم افزار می توانید به اشتراک های دوستان نظر بگذارید و پست آن ها را بصورت کامل مشاهده نمایید. همچنین می توانید بر عکس ها و آلبوم های خود در فیس بوک مدیریت داشته باشید. در این نرم افزار نیز مس توانید چت نیز بفرمایید. این نرم افزار برای گوشی های سیمبیان آنا و بل ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید .

PersianMob.Net 


 

مجموعه ای از پیامک ها و اس ام اس های عاشقانه در قالب جملات کوتاه که در ادامه مطلب میتوانید مطلالعه کنید .

PersianMob.Net 


 

VR Mission HD v1.1 یک بازی بسیار زیبای اکشن و فکری می باشد که هم اکنون برای شما آماده کرده ایم . در این بازی ماموریت های مخفی ای که به شما داده میشود و در آن باید از فکر خود استفاده نمایید بازی را بسیار زیبا می سازد. شما در این بازی باید دزدکی در میان ارتش دشمن نفوذ نمایید و بازی را به چالش بکشید. این بازی زیبا برای گوشی های آیفون ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید .

PersianMob.Net 


 

با استفاده از نرم افزار iVideoCamera v1.5.1 می توانید بصورت حرفه ای با گوشی موبایل خود فیلم برداری نمایید. این نرم افزار قدرتمند با استفاده از 20 افکت های بسیار زیبا و حرفه ای شما را در تهیه یک فیلم بسیار زیبا کمک می نماید. این نرم افزار دارای زوم دیجیتال 1X ، 2X و 4X می باشد . این نرم افزار می تواند فایلی کوچک تر از سایز اصلی را نیز بعد از فیلم برداری به شما بدهد تا آن را آپلود نمایید. این نرم افزار قدرتمند برای گوشی های آیفون ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید.

PersianMob.Net 


 

AVPlayer v1.47 نام یک پلیر قدرتمند صوتی و تصویری می باشد که هم اکنون برای شما آماده کرده ایم . این پلیر قدرتمند می تواند انواع فایل های تصویری را مانند XVID، AVI، WMV، RMVB، ASF، H264، MKV و... بخواند و زیرنویس فیلم ها را نیز می تواند نشان دهد. زیرنویس هایی که در این برنامه قابل مشاهده می باشند مانند فرمت های SMI, SRT, TXT می باشند. این نرم افزار نیز ویدئو های با کیفیت را پردازش می نمایید. فرمت هایی مانند فرمت های MP4، MOV، M4V را می توانید با کیفیت بالای 720p مشاهده نمایید. این نرم افزار برای گوشی های آیفون و آیپاد تاچ ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید.

PersianMob.Net 


 

در اینجا برای شما والپیپر متحرک Moonlight Live Wallpaper v1.14.0 را آماده کرده ایم . محتوای کلی این والپیپر ماه کامل در شب، آسمان درخشان شب، تیر اندازی به ستاره ها، ابر ها، باران، طوفان، برف، خفاش ها، کرم شب تاپ و .. می باشد. این ولپیپر ما در نظر گرفتن آب و هوا پوزیشن خود را تغییر می دهد. این والپیپر زیبا بصورت متحرک می باشد . این والپیپر برای گوشی های آندروید ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید .

PersianMob.Net 


 

Towers N' Trolls v1.1.0 نام یک بازی بسیار زیبا و استراتیژیک می باشد که هم اکنون برای شما آماده کرده ایم . شما باید برج خود را بسازید تا از پادشاهان خود در برابر دشمنان دفاع نمایید. این بازی زیبا ترکیبی از اکشن و استراتژیک می باشد که هیجان و سرعت را می آورد. در این بازی شما می توایند 3 حالت درجه سختی را انتخاب نمایید و 40 مرحله را بپیمایید. این بازی زیبا در 8 منظقه در سراسر جهان می باشد. این بازی برای گوشی های آندروید ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید .

PersianMob.Net 


 

با استفاده از نرم افزار قدرتمند SMS Backup & Restore Pro v5.5 که هم اکنون برای شما آماده کرده ایم می توانید از اس ام اس های گوشی خود به آسانی و سریع پشتیبان تهیه نمایید و همچنین ای پشتیبان های را نیز بازیابی نمایید. این نرم افزار می تواند فایل های پشتیبان خود را در مموری کارت ذخیره سازد. این فایل های بصورت XML می باشند. همچنین می توانید بصورت خودکار با تنظیمات نرم افزار در هر هفته پشتیبان گیری نمایید. این نرم افزار برای گوشی های آندروید ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید.

PersianMob.Net 


 

Call Blocker Pro v1.8.3.11 نام نرم افزاری می باشد که با استفاده از آن می توانید تماس هایی ار شماره مورد نظر را مسدود سازی نمایید. همچنان با استفاده از این نرم افزار می توانید اس ام اس های شماره مورد نظر را نیز مسدود نمایید. همچنین با استفاده از این نرم افزار می توانید کد شهر و یا کشور را وارد سازید تا تماس های با این شماره ها مسدود سازی شوند. این نرم افزار تماس های مسدود ساخته و همچنین اس ام اس های مسدود شده را بصورت خصوصی در خود نگاه می دارد. این نرم افزار برای گوشی های روت شده ی آندروید ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید.

PersianMob.Net 


 

Bumbee v1.0.1 نام یک بازی بسیار زیبایی می باشد که هم اکنون برای شما آماده کرده ایم .در این بازی زیبا شما باید زنبور را در ماجراجویی که دارد هدایت نمایید. این زنبور در حال پرواز می باشد. شما باید در این بازی زنبور را از یخ نجات دهید. این بازی زیبا برای گوشی های سیمبیان 3 و سیمبیان بل ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید.

PersianMob.Net 


 

با استفاده از نرم افزار Sophie Cam v1.5.5 می توانید به عکس برداری بپردازید و بعد از عکس برداری از میان افکت های موجود در این نرم افزار یکی را انتخاب نمایید. همچنین با استفاده از این نرم افزار حرفه ای نیز می توانید بصورت بسیار سریع عکس برداری نمایید. این نرم افزار برای گوشی های سیمبیان 3 ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید.

PersianMob.Net 


 

نرم افزار هایی که برای سنسور های گوشی های هوشمند تولید شده اند بسیار می باشد. Velocimeter 1.2.1 نام نرم افزاری است که با استفاده از آن می توانید با گوشی دارای سنسور حرکتی خود سرعت را محاسبه نمایید. این نرم افزار با استفاده از تکنولوژی GPS کار می کند. این نرم افزار سرعا را بصورت دیجیتال و آنالوگ نیز می تواند نمایش دهد و همچنین شما در این نرم افزار نیز می توانید مسافت را محاسبه نمایید. این نرم افزار برای گوشی های سیمبیان 3 ساخته شده است و هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید.

PersianMob.Net 


 

هم اکنون برای شما بازی بسیار زیبای Plants vs Zombies v1.9.2 حمله زامبی های مزاحم به گیاهان را برای شما آماده کرده ایم. در این بازی 47 متد برای دفاع گیاهان در برابر زامبی های ارجاع شده است. در این بازی 50 مرحله را باید با پرتاب کردن میوه ها، درست کردن دیوار و ... بگذرانید. در این بازی مکان های مختلفی وجود دارند که آن مکان ها را باید از وجود زامبی ها پاک نمایید. این بازی زیبا برای گوشی های آیفون ، و آیپاد تاچ ساخته شده است که می بایست IOS3 بالاتر را داشته باشند. هم اکنون می توانید این بازی زیبا را از پرشین موب دریافت نمایید.

PersianMob.Net 


 

در بازی زیبای و جالب Cut the Rope v0.0.1 یک هیولای بسیار گرسنه ای با نام OM می باشد. در این بازی غذا هایی بسته به طناب دیده می شود که شما باید آن طناب ها را ببرید و غذا ها را در دهان این هیولا بندازید. شما می توانید به راحتی انگشت خود را از روی طناب عبور دهید و طناب را ببرید و آب نبات ها را به هیولا برسانید. این بازی زیبا برای گوشی های سیمبیان بل ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید.

PersianMob.Net 


 

Lock My Folder v1.5 نام نرم افزاری است که شما با استفاده از آن می توانید فایل های شخصی خود را مانند عکس، فیلم و ... را پنهان نمایید. و همپنین برای آن های رمزی مشخص نمایید. همچنین شما از این فایل های نیز می توانید کپی کنید. همچنین شما می توانید از برنامه نیز پشتیبانی نمایید و آن را به گوشی های آیفون دیگر ارسال نمایید و از آن تنظیمات در آن گوشی نیز استفاده نمایید. این نرم افزار برای گوشی های آیفون 4s ، آیپاد لمسی می باشد که نیاز به IOS بالاتر از 4 دارد. این نرم افزار را می توانید هم اکنون از پرشین موب دریافت نمایید .

PersianMob.Net 


 

با استفاده از نرم افزار Pimp Your Screen v1.6 می توانید آیمون ها، ابزار ها و .. بر روی صفحه نمایش خود را ویرایش دهید و سفارشی سازی نمایید. این نرم افزار دارای پس زمینه های زیبا و همچنین دارای آیکون های مختلفی می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید قفل صفحه نمایش خود را تغییر دهید و همچنین رزولوشن صفحه نمایش خود را در اندازه ها با وضوع بالای 768x1024 و 1024x1024 بیاورید. این نرم افزار برای گوشی های آیفون 4 و 4s ساخته شده است که همچنین به ipad , ipod touch قابل نصب می باشد. که می توانید از پرشین موب دریافت نمایید.

PersianMob.Net 


 

بسته نرم افزاری تایم تولز سازگار با اندروید 6.1 به بالا تقویم شمسی، قمری )شیعه اسلامیک و.. را نشان میدهد همینطور کسانی که علاقه دارند میتوانند اوقات شرعی هزاران شهر در مناطق مختلف جهان را در آن پیدا کنند.

PersianMob.Net هم اکنون برای شما بازی بسیار زیبای Shariks v1.00 را آماده کرده ایم. این بازی زیبا مبتنی بر شتاب سنج گوشی شما می باشد. در این بازی زیبا شما باید توپ ها را با حرکات دست کنترل نمایید و همچنین توپ ها را جمع آوری نمایید . این بازی زیبا برای گوشی های سیمبیان 3 و سیمبیان آنا و بل ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید .
PersianMob.Net 


 

در اینجا برای شما نرم افزار قدرتمند Polart Photorim HD v1.00 را آماده کرده ایم . این نرم افزار برای ویرایش حرفه تصاویر می باشند. این نرم افزار دارای افکت های بسیار زیبایی می باشد که شما به راحتی می توانید بعد از انتخاب عکس افکت ها را در عکس مورد نظر اعمال نمایید . این نرم افزار برای گوشی های سیمبیان 3 و سیمبیان آنا و بل ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید.

PersianMob.Net 


 

هم اکنون برای شما نرم افزار قدرتمند MrAlshahawy Belle Extra Buttons v1.02 را آماده کرده ایم . با استفاده از این نرم افزار می توانید دکمه های اضافی را برای دسترسی سریع بر روی نوار ابزار صفحه اول نمایش گوشی قرار دهید. شما می توانید دکمه ای برای بستن ابزار های باز قرار دهید و به راحتی سرعت گوشی را نیز اضافه نمایید. این نرم افزار برای گوشی های سیمبیان 3 و سیمبیان آنا و بل ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید .

PersianMob.Net 


 

تعویض تم برای گوشی های موبایل جذابیت خاصی دارد . ما در اینجا برای شما تم بسیار زیبای Yoshi Theme Beta v1.00 را قرار داده ایم. این تم زیبا دارای آیکون های بسیار زیبا می باشد. همچنین دارای والپیپر و لوک اسکرین بسیار زیبایی است . این تم برای گوشی های آیفون ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید.

PersianMob.Net 


 

در بازی زیبای This Could Hurt v1.0 شما شاگرد Oakguard می باشید که یک روزی خود Oakguard می شودید. شما در این بازی تکامل یافته می شوید و با حمایت از درخت بلوط بزرگ زندگی میکنید و با قدرت می شوید. در این بازی شما به ماجراجویی می روید و بازی را در این هنگام به چالش می کشید. شما در این بازی باید از مکان های یخی و چاله ها بگزرید. این بازی زیبا برای گوشی های آیفون ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید .

PersianMob.Net 


 

مجموعه اس ام اس و پیامک های خنده دار و جملات جالب که میتوانید در ادامه مطلب بخوانید ....

PersianMob.Net 


 

هم اکنون برای شما بازی بسیار زیبای PinMan v1.6 را در اینجا آماده کرده ایم. در این بازی شما باید پین من را از دست اشیا هایی که به دیوار پرتاب می شوند و به او می اسابت می کننده نجات دهید. شما می توانید پلباس پین من را سفارشی بسازید. این بازی با استفاده از شبیه سازی و پویا سازی 2 بعدی بسیار زیبا می باشد . این بازی زیبا برای گوشی های آندروید ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید.

PersianMob.Net 


 

در اینجا برای شما والپیپر متحرک بسیار زیبای Galactic Core Donation v2.25 را آماده کرده ایم . این والپیپر زیبا نشان دهنده یک کهکشان بسیار زیبای متحرک می باشد. شما در تنظیمات این پس زمینه متجرک می توانید حالت های کهکشان، حساسیت به لمس، حرکت گوشی و دوربین، و رنگ کهکشان را تغییر دهید. این پس زمینه زیبا برای گوشی های آندروید ورژن 2.2 به بالا قابل نصب می باشد که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید.

PersianMob.Net 


 

هم اکنون برای شما نرم افزار جالب Tune Me v1.1.1 را در اینجا قرار داده ایم. با استفاده از این نرم افزار می توانید صدا های خود را با لحن و آهنگ های خواننده های معروف در بیاورید و همچنین می توانید صدای خود را ضبط نمایید. این نرم افزار قدرتمند می تواند از موزیک های داخل گوشی نیز استفاده نماید و الگو بگیرد. این نرم افزار برای گوشی های آندروید ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید.

PersianMob.Net 


 

در اینجا برای شما موزیک پلیر قدرتمنمد NRG Player v1.0.9 را آماده کرده ایم . این موزیک پلیر قابلیت پخش انواع فایل های صوتی را دارد. با استفاده از این نرم افزارمی توانید تگ های موزیک را ویرایش نمایید. این نرم افزار قدرتمند دارای اکولایزر برای بالا بردن کیفیت صدا نیز می باشد . همچنین با استفاده از این نرم افزار می توانید به جسنجوی موسیقی در Cloud بپردازید و موسیقی مورد نظر خود را دریافت نمایید. این نرم افزار برای گوشی های آندروید ورژن 1.6 به بالا قابل نصب می باشد . هم اکنون می توانید این موزیک پلیر را از پرشین موب دریافت نمایید .

PersianMob.Net 


 

هم اکنون برای شما بازی بسیار زیبای JetEx 2 1.0.0 را در اینجا آماده کرده ایم. در این بازی زیبا شما باید کامیون باری را تا مقصد هدایت نمایید. این کامیون در بین راه به چاله ها و زمین های ناهموار بر می خورد که شما باید کامیون را از این چاله ها عبورد دهید. کامیون دارای نیتروژن برای کمک به شما نیز می باشد . این بازی زیبا دارای 135 مرحله می باشد. این بازی برای گوشی های سیمبیان 3 ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید و لذت ببرید.

PersianMob.Net 


 

نرم افزار Emanuele Colombo Dukto v5.01 را هم اکنون برای شما در اینجا قرار داده ایم . این نرم افزار قدرتمند قادر است فایل ها ، پوشه ها و فایل های متنی را با استفاده از اتصال وایرلس به شبکه های محلی دیگر بفرستد . این نرم افزار قادر است تا فایل های را به شبکه های محلی مکینتاش، لینوکس، ویندوز بفرستند. این نرم افزار برای گوشی های سیمبیان 3 و سیمبیا آنا و بل قایل نصب می باشد که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید.

PersianMob.Net 


 

X-plore 1.58 یک فایل منجیر بسیار قدرتمند می باشد که هم اکنون در اینجا آماده کرده ایم . با استفاده از این فایل منجر قدرتمند به راحتی می تواندید به تمامی فایل های خود از جمله فایل های سیستمی گوشی دسترسی داشته باشید . این فایل منیجر قدرتمند نیز می توانید فایل های صوتی و تصویری و فایل های متنی را نیز نمایش دهد. این فایل منیجر قدرت فشرده سازی و خارج کردن از فایل های فشرده از جمله RAR را نیز دارد. این فایل منیجر قدرتمند برای گوشی های سیمبیان آنا و بل و سیمبیان 3 ساخته شده است که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت نمایید.

PersianMob.Net 


 

بازی زمان قهرمانان Time of Heroes v1.0 یک بازی سرگرم کننده و بسیار زیبا می باشد. شاهزاده Minos در حال جستجو برای یک مکان و زمین مناسب برای خودش می باشد. سرزمین او را غارت کرده اند و او در پی پس گرفتن آن می باشد. در اینجا خانه های قدیمی را با یخ ساخته اند . شما در این بازی باید به جنگ بپردازید. ا
طبقه بندی: علمی،  کلا. . .(موضوع آزاد)،  اخبار و آگاهی،  سرگرمی، 
[ شنبه 27 خرداد 1391 ] [ 01:53 بعد از ظهر ] [ محمدرضا فیروزجائی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


سلام اینجا میگ میگ هستش!!!جدی جدی خوش اومدین!!!نظر یادتون نره!!! اینم آدرس بقیه میگ میگ ها:asemonie74.mihanblog.com mohammadrezaf2.blogfa.com

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب